Strona główna / Artykuły

Artykuły

Styl glamour

Ten styl jest ekletyczny, a splendor i połysk to jego drugie imię. Atłas, satyna, welur - miękkie i zmysłowe materiały zapraszają do poczucia się komfortowo. Sprawdź jak poczuć się jak milion dolarów. Uzyskasz taki wizerunek łącząc elegancję z odrobiną ekstrawagancji, bo glamour to nie kicz, ale wysmakowane stylizacje, trzeba to tylko zrobić umiejętnie.

Tagi:

Styl boho

Styl boho miał się wiązać z awangardowym podejściem do sztuki i swobody obyczajowej, a zatem noszony jest w specyficzny sposób. Jest heterogeniczny, bo pochodzi z mieszanki różnych kultur. Kojarzmy go przede wszystkim z wolnością i romantyzmem.

Tagi:

Styl preppy

To bardzo specyficzny i rozpoznawalny styl. Pozwala wyglądać współcześnie, a zarazem nie być w nierozsądnej pogoni za zmiennymi trendami. Preppy to inaczej klasyka amerykańskiej mody sportowej. Styl powstał między innymi w inspiracji wizerunkiem studentów amerykańskich uczelni z wyższych klas i o dziwo wszedł do standardów mody na świecie.

Tagi:

Styl vintage

Umiejętność łączenia starych rzeczy z nowymi jest intuicyjna i nie ma jasno określonych zasad, dlatego vintage jest stylem odpowiednim dla osób, które lubią bawić się modą, eksperymentować, a szczególnie poszukiwać, bo tu nie chodzi o gotowe rozwiązania, ale o umiejętność interpretacji mody.

Tagi:

Klasyczna elegancja

Prostota odnosi się to zarówno do łączenia wzorów, barw, jak i wszelkich akcesoriów mody, którymi możemy dopełnić stylizację. Gdy mówimy „styl klasyczny”, często oczami wyobraźni widzimy białą bluzkę koszulową, ciemne spodnie na kant, być może perły czy szpilki w przypadku damskiej garderoby.

Tagi:

Stylizacje w letnim klimacie

Najlepsze stylizacje na lato są lekkie i przewiewne, wykonane głównie z oddychających i naturalnych materiałów oraz zachowują charakterystyczną kolorystykę - radosną i jasną. 

Tagi: