Cennik usług stylizacji

Co otrzymasz w ramach usługi stylizacji?
Nasz doświadczony stylista przygotowuje dla Ciebie propozycję zestawu ubrań, obuwia i dodatków idealnie dopasowanych do Twojego stylu, sylwetki i typu urody. Otrzymasz zestaw zdjęć produktowych wraz z cenami i informacjami gdzie możesz kupić poszczególne produkty. Jeśli nie lubisz, nie masz ochoty lub nie masz czasu na samodzielne zamawianie produktów, również możemy Cię w tym wyręczyć. W takim przypadku wybierz stylizację z dostawą i oczekuj na przesyłkę od nas.


Stylizacja z dostawą - co to oznacza?
Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, nasz stylista skompletuje dla Ciebie wyjątkowy look, zamówi produkty w różnych sklepach, spakuje je i prześle do Ciebie. Jeśli wartość produktów będzie niższa niż wynika to z ceny, różnica zostanie Ci zwrócona. Natomiast jeśli wartość produktów będzie wyższa, nie zapłacisz za produkty więcej niż wynika z ceny.

Obejrzenie produktów przed wysłaniem - czy to możliwe?
Tak, przed wysłaniem produktów będziesz mieć możliwość podglądu stylizacji po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika. Będziesz mieć możliwość zatwierdzenia lub rezygnacji z zakupu proponowanych Ci produktów. Wystarczy, że napiszesz wiadomość w systemie Stylingo do swojego stylisty. Jeśli zrezygnujesz z jakiegoś produktu, jego cena zostanie Ci zwrócona. Jeśli któryś z produktów Ci się nie spodoba, możesz również poprosić stylistę o zaproponowanie innego. O możliwości podglądu stylizacji zostaniesz poinformowany mailowo.

Jeśli w ciągu 3 dni zgłosisz styliście, że chcesz zrezygnować z zakupu poszczególnych elementów stylizacji, nie zostaną one do Ciebie wysłane. Jeśli po ich odebraniu stwierdzisz, że jednak chcesz je zwrócić, zawsze możesz je do nas odesłać.

Zastanaiwasz się jakiej stylizacji możesz się spodziewać? 
Przykłąwoeą stylizacje możesz zobaczyć w dziale Jak to działa.


Usługa stylizacji (w stylu codziennym lub wyjściowym): 69 zł

Cena: 69 zł. (Pozostaw informacje w ankiecie jakiego rodzaju i na jaką okazję stylizacje chcesz otrzymać lub napisz wiadomość do swojego Stylisty w panelu użytkownika.)


Stylizacja z dostawą - pakiet mini: 1000 zł

Usługa stylizacji: 69 zł + opłata za serwis i wysyłkę: 41 zł + wartość ubrań: do 890 zł


Stylizacja z dostawą - pakiet standard: 1500 zł

Cena - usługa stylizacji: 69 zł + opłata za serwis i wysyłkę: 41 zł + wartość ubrań: do 1390 zł