Jak to działa

Witaj! Za chwilę zaczniesz nowe stylowe życie. Zadbamy o Twój wizerunek osobisty i zawodowy.

Wystarczy tylko parę minut, a świat mody stanie przed Tobą otworem. Sprawdź jak możemy Ci pomóc i jakie to jest praktyczne rozwiązanie.

Rozkoszuj się dobranymi do Ciebie ubraniami i czuj się zaopiekowany.

Stylingo to program dobierający indywidualne stylizacje dopasowane do Twojego stylu, sylwetki i typu urody. Wypełnij ankietę online i ciesz się wspaniałymi zestawami przygotowanymi przez osobistych stylistów specjalnie dla Ciebie! Twoje spersonalizowane rekomendacje w postaci linków do sklepów otrzymasz w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia na usługę stylizacji. Miłej zabawy i udanych łowów. Do dzieła!

Ogromnie się cieszymy, że tu jesteś.


Jak działa Stylingo?

Najpierw wspólnie utworzymy Twój stylowy profil. Aby dobrze Ci doradzić, musimy trochę lepiej Cię poznać. Nasi styliści potrzebują kilku niezbędnych informacji, a dzięki przejściu przez ankietę sam/-a lepiej doprecyzujesz swój styl i codzienne potrzeby modowe.


Zamów stylizacje

Na podstawie informacji, podanych w ankiecie, nasi Styliści mogą przygotować specjalnie dopasowaną do ciebie pod względem stylu, preferencji i rozmiaru kolekcję ubrań, dodatków i obuwia. Jeśli pragniesz taką otrzymać, po zalogowaniu się na swoje konto użytkownika, zamów odpowiednią dla siebie usługę stylizacji. Cennik usług stylizacji dostępny jest tutaj: https://stylingo.pl/cennik


Zajmą się Tobą zawodowcy z branży mody

Dostaniesz propozycje idealnie dobranych ubrań i dodatków, słowem wszystkiego czego potrzebujesz by wyglądać ładnie, modnie i w sposób odpowiedni do Twojego stylu życia i pełnionych profesji. Korzystamy z kombinacji algorytmów i pracy stylistów, łączymy nowoczesność z doświadczeniem.


Ciesz się wyselekcjonowanymi ubraniami

Na podstawie zweryfikowanej ankiety otrzymasz linki do odpowiednich dla Ciebie ubrań i akcesoriów mody. Staramy się, by każdy produkt trafił idealnie w Twoje oczekiwania. Być może czasem Cię zaskoczymy, czasem wprawimy w dobry nastrój, a pewne jest też to, że Twoje otoczenie doceni Twój świetny wygląd.