Strona główna / Artykuły / Zakupy ze stylistką w zaciszu domowym

Zakupy ze stylistką w zaciszu domowym

W dzisiejszych czasach korzystamy z usług wielu specjalistów w różnych dziedzinach. Robimy to, aby żyć wygodniej i mieć więcej czasu na zajęcia, które są dla nas prawdziwym hobby lub pozwalają nam się rozwijać. Oszczędność czasu i nerwów też gra niebagatelną rolę, a gdy do tego dojdzie jeszcze większa ilość gotówki w kieszeni, to mamy argumenty, by ułatwiać sobie życie korzystając z pomocy ekspertów. W ten sposób podnosimy jakość swojego życia.

Zakupy ze stylistką online

Kiedyś zakupy ze stylistką realizowane były głównie stacjonarnie, ale z czasem rozkwit internetu i tryb życia w XXI wieku, spowodowały, że dobór garderoby prowadzony jest również w trybie online w komfortowym zaciszu domowym. Stylingo jest pionierem tego typu usług na masową skalę oraz ultranowoczesnym narzędziem pracy doświadczonych stylistów.

Dla kogo jest dedykowany program Stylingo

Jeśli masz mało czasu dla siebie i żyjesz w biegu, a wybór odzieży nie sprawia Ci przyjemności, to zakupy ze stylistką online będą idealnym rozwiązaniem. Natomiast jeśli kochasz zakupy i Twoja szafa jest przepełniona ciuchami bez spójności i charakteru, to czas na zastanowienie się, czy naprawdę wszystko, co posiadasz, idealnie na ciebie pasuje. Obojętnie czy twoją dewizą jest minimalizm, czy maksymalizm, czy zmieniły się twoje życiowe role, a może tuż za rogiem czeka awans i trzeba ubrać się odpowiednio do nowego stanowiska pracy, musisz wiedzieć, co pasuje do twojej figury i karnacji.

Jakie problemy rozwiązuje Stylingo

Czy znasz swe idealne fasony i kolory? Czy masz sprecyzowane preferencje stylu i wiesz, co cię zachwyca, a co nie należy do twojej bajki? Szukasz czegoś na specjalną okazję? Dzięki Stylingo bardziej poznasz siebie i dostaniesz gotowe podpowiedzi w postaci komplementarnych stylizacji od A do Z.

Oferta ubrań i dodatków w sklepach jest przeogromna. Samemu można się zagubić podczas poszukiwań stylu i strojów, tym bardziej że rozmiarówki w danych markach się różnią, trzeba dokładnie przeczytać tabele produktów i składy, zastanowić się czy dana rzecz pasuje do wizerunku, który pragniemy uzyskać. Podczas stylizacji online bazujemy na wieloletniej wprawie zawodowej najlepszych stylistów, którzy koncentrują się nie tyko, by spełnić modowe marzenia, ale też znają niuanse między markami, wymiarami, wiedzą gdzie szukać nietypowych rozwiązań i oryginalnych dodatków.

Sposób działania Stylingo

Jak to działa? Bardzo prosto i przyjemnie! Zrób sobie coś dobrego do picia, możesz włączyć ulubioną muzykę, uśmiechnij się do siebie w lustrze i chwyć centymetr do dłoni. Będziesz potrzebować kilkanaście minut na wypełnienie szczegółowej ankiety, która pomoże specjalistom zając się twoją stylizacją.

Trzeba będzie podać swoje wymiary, preferowane kolory i style. Nie obawiaj się jednak, że czegoś nie wiesz. Zostaniesz poprowadzony przez ankietę krok po kroku, a wypełnienie jej to frajda. Jest skonstruowana intuicyjnie, przesuniesz kilka suwaków, wybierzesz zdjęcia i rysunki, które ci się spodobają. Nie musisz znać fachowej terminologii ani się nad czymś długo zastanawiać. Podczas stylizacji online zostanie to zrobione za ciebie. To do dzieła! Świat stylowych ubrań czeka na ciebie otworem.

Nie wiesz jak i w co się ubrać? Skorzystaj z porad specjalisty. Stylista przygotuje dla Ciebie zestawy ubrań, w których będziesz wyglądać i czuć się świetnie.