Witaj!

Za chwilę przeniesiemy się z Tobą do świata mody. Aby móc Ci go przybliżyć, pozwól nam lepiej Cię poznać i wypełnij ankietę. Nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania, ale im więcej informacji nam przekażesz, tym lepsze stylizacje będziemy mogli przygotować.

Będziesz potrzebować:

 


Jak działa Stylingo?

Najpierw wspólnie utworzymy Twój stylowy profil. Aby dobrze Ci doradzić, musimy trochę lepiej Cię poznać. Nasi styliści potrzebują kilku niezbędnych informacji, a dzięki przejściu przez ankietę sam/-a lepiej doprecyzujesz swój styl i codzienne potrzeby modowe.


Zajmą się Tobą zawodowcy z branży mody

Po zamówieniu usługi otrzymasz propozycje idealnie dobranych ubrań i dodatków, słowem wszystkiego czego potrzebujesz by wyglądać ładnie, modnie i w sposób odpowiedni do Twojego stylu życia i pełnionych profesji. Korzystamy z kombinacji algorytmów i pracy stylistów, łączymy nowoczesność z doświadczeniem. Aktualne ceny usług stylizacji dostępne są tutaj.


Ciesz się wyselekcjonowanymi ubraniami

Na podstawie zweryfikowanej ankiety otrzymasz linki do odpowiednich dla Ciebie ubrań i akcesoriów mody. Staramy się, by każdy produkt trafił idealnie w Twoje oczekiwania. Być może czasem Cię zaskoczymy, czasem wprawimy w dobry nastrój, a pewne jest też to, że Twoje otoczenie doceni Twój świetny wygląd.